OKNA

Każdy dom jest inny, każde pomieszczenie ma swoją specyfikę. Na wybór okien wpływa ich docelowe położenie, nasłonecznienie, hałas, rodzaj pomieszczenia, oczekiwania i możliwości finansowe właścicieli. Dokładna analiza wymienionych czynników pozwoli na wybór optymalnych rozwiązań technologicznych. Możliwość zainstalowania automatycznej obsługi okien.

Okna PVC

Eleganckie, trwałe okna. Bogata gama kolorystyczna (kolorystyka jednolita lub okleinowa). Uszczelnienie, wysokie współczynniki izolacyjności akustycznej i termicznej.

Okna aluminiowe

Lekkie, plastyczne, wytrzymałe i odporne okna produkowane ze specjalnych profili wytłaczanych ze stopów aluminium. Dowolny kształt i kolorystyka.

Moskitiery

Moskitiery wykonane są z gęstej siatki z włókna węglowego. Funkcjonalne i etetyczne osłony na okna i drzwi. Rodzaje moskitier: okiennam montowana w rolecie, drzwiowa, zwijana, przesuwna.
DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe znajdujące się o ofercie KALM to gwarancja wygodnego otwierania i zamykania, elegancji i prestiżu. Pełna gama kolorystyczna, licowanie z posadzką, bezpieczeństwo i energooszczędność połączone z lekką i cichą pracą. Możliwość zainstalowania pełnej automatyki.

Drzwi PVC

Różne typy otwierania: Podnoszono-przesuwne, odstawno- przesuwne, uchylno-przesuwne.

Drzwi aluminiowe

Różne typy otwierania: Podnoszono-przesuwne, przesuwne, harmonijkowe.
ROLETY

Wszystkie rodzaje rolet mogą być automatyczne. Pełna gama kolorystyczna.

Elewacyjne

Montowane głównie w budynkach już istniejących – montaż bezpośrednio we wenęce okiennej lub na elewacji budynku. Klapa umieszczona w skrzynce rolety. Różne rodzaje kształtów skrzynek. Pełna gama kolorystyczna. Możliwość zamontowania rolety wraz z moskitierą.

Podtynkowe

Polecane w nowobudowanych obiektach, ale także w obiektach istniejących po dokonaniu zmian w nadprożu. Skrzynka rolety jest niewidoczna (montaż pod powierzchnią elewacji), pokrywa ją się elewacją taką jak na reszcie budynku dzięki temu stanowi jego integralną część. Klapa rolety znajduje się w skrzynce. Pełna izolacja termiczna i akustyczna. Możliwość zamontowania rolety wraz z moskitierą.

Nadstawne

W związku z potrzebą powiększenia wysokości otworu okiennego zalecamy podjęcie decyzji o montażu rolet nadstawnych na etapie projektowania budynku lub w momencie montażu Roletę montuję się do okna i w otworze okiennym. Skrzynię można całkowicie zabudować, klapa rolety chowa się do środka. Rolety można zabudować oknami. Możliwość zamontowania rolety wraz z moskitierą.
DRZWI

Dzwi KALM to trwałość, estetyka i funkcjonalność. Oferujemy drzwi stalowe, PVC , PVC z wypełnieniem, aluminiowe, przeciwpożarowe, garażowe i profilowane. Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym potrzebom Klientów ! Automatyczne, dwuskrzydłowe, szklane, z poręczami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !

BRAMY

Wszystkie rodzaje rolet mogą być automatyczne. Pełna gama kolorystyczna.

Segmentowe

Gładkie, przetłoczone lub wysokoprzetłoczone. 60 lub 40 mm grubości, automatyka, pełna gama kolorystyczna. Modny i nowoczesny design połączony z trwałością i niezawodnością. Szybka realizacja.

Rolowane

idealne do małych powierzchni garażowych. Brak prowadnic sufitowych, mała powierzchnia zajmowanego miejsca na nadprożu w garażu, płaszcz chowany do skrzynki.
OGRODY ZIMOWE

Idealny dodatek do nowoczesnego i oryginalenego wnętrza. Z naszą pomocą stworzysz hygge we własnym otoczeniu. Ogród zimowy jest synonimem szczęścia i komfortu… z naszą pomocą stworzysz hygge we własnym otoczeniu! Czy wiesz, że ogród zimowy nadaje się nie tylko do relaksu? Świetnie sprawdzi się jako biuro i jadalnia. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia